Broadcast Schedule

THURSDAY, JANUARY 14

KWAD              4:45/5:00         WREST             BORDER WEST & MAHNO/WAUBUN @ WDC

KNSP                7:00/7:15         BB                    PILLAGER @ S-M 

 

FRIDAY, JANUARY 15

KKWS               7:15/7:30         BB                    NYM @ HENNING 

 

TUESDAY, JANUARY 19

KWAD              7:15/7:30         GB                   MENAHGA @ WDC 

KKWS               7:15/7:30         GB                   SEBEKA @ PILLAGER 

 

THURSDAY, JANUARY 21

KNSP                7:00/7:15         BB                    PEQUOT LAKES @ S-M

 

FRIDAY, JANUARY 22

KWAD              6:45/7:00         BHOCK            NORTHERN LAKES @ WDC 

 

TUESDAY, JANUARY 26

KWAD              7:15/7:30         BB                    VERNDALE @ WDC 

 

THURSDAY, JANUARY 28

KWAD              7:15/7:30         GB                   VERNDALE @ WDC 

KNSP                7:00/7:15         GB                   AITKEN @ S-M 

 

FRIDAY, JANUARY 29

KKWS               7:15/7:30         BB                    BERTHA-HEWITT @ MENAHGA 

 

TUESDAY, FEBRUARY 2

KWAD              4:45/5:00         WREST             BRECKENRIDGE & WEST CENTRAL AREA @ WDC

KKWS               7:15/7:30         GB                   SEBEKA @ VERNDALE 

 

THURSDAY, FEBRUARY 4

KWAD              7:15/7:30         BB                    BERTHA-HEWITT @ WDC 

KNSP                7:00/7:15         BB                    PARK RAPIDS AREA @ S-M 

 

TUESDAY, FEBRUARY 9

KWAD              7:15/7:30         BB                    HENNING @ WDC 

 

THURSDAY, FEBRUARY 11

KNSP                7:00/7:15         BB                    DETROIT LAKES @ S-M 

 

FRIDAY, FEBRUARY 12

KWAD              7:15/7:30         BB                    PILLAGER @ WDC 

KKWS               7:15/7:30         BB                    BERTHA-HEWITT @ VERNDALE 

 

TUESDAY, FEBRUARY 16

KWAD              7:15/7:30         GB                   PILLAGER @ WDC 

KKWS               7:15/7:30         GB                   NYM @ HENNING 

 

THURSDAY, FEBRUARY 18

KNSP                7:00/7:15         GB                   BROWERVILLE @ S-M 

 

FRIDAY, FEBRUARY 19

KWAD              6:45/7:00         BHOCK            MORRIS-BENSON @ WDC 

 

TUESDAY, FEBRUARY 23

KWAD              4:45/5:00         WREST             OTC & UNITED CLAY BECKER @ WDC 

KKWS               7:00/7:15         GB                   UNDERWOOD @ PARKERS PRAIRIE 

 

THURSDAY, FEBRUARY 25

KWAD              7:15/7:30         GB                   SEBEKA @ WDC 

KNSP                4:45/5:00         WREST             S-M & OTC @ NYM 

 

MONDAY, MARCH 1

KKWS               7:00/7:15         BB                    SWANVILLE @ PARKERS PRAIRIE 

 

TUESDAY, MARCH 2

KWAD              4:45/5:00         WREST             FERGUS FALLS & PELICAN RAPIDS @ WDC

KNSP                7:00/7:15         BB                    CROSBY-IRONTON @ S-M 

 

FRIDAY, MARCH 5

KWAD              6:45/7:00         BHOCK            PARK RAPIDS AREA @ WDC 

 

MONDAY, MARCH 8

KKWS               7:15/7:30         BB                    NYM @ PILLAGER 

 

THURSDAY, MARCH 11

KWAD              7:15/7:30         BB                    STAPLES-MOTLEY @ WDC 

KNSP                7:00/7:15         GB                   LPGE @ S-M 

 

SATURDAY, MARCH 13

KWAD              1:45/2:00         BHOCK            SARTELL @ WDC 

 

TUESDAY, MARCH 16

KNSP                7:00/7:15         GB                   PARK RAPIDS AREA @ S-M